Fiat Doblo Trekking Test

0
5

Haber yayınımıza bu günler de konuk ettiğimiz zorlu yol koşullarına uygun yapısı, sürüş konforundan taviz vermeden sunduğu performans ile geçmiş yıllardaki başarılarını, yenilenmiş hali ile daha yukarıya taşımaya hazırlanan Fiat Doblo, “Trekking” modeli oldu.

Dış Tasarım
Doblo Trekking, 10mm yükseltilmiş gövdesi, çekiş kabiliyetlerini yukarı seviyeye taşıyan “Traction Plus” özelliği ve dört mevsim lastikleri ile konforlu bir sürüş sunarken; tasarım detaylarıyla da göz dolduruyor. Yeni versiyon; Titanyum Gri Tavan Rayları, titanyum grisi ön ve arka tampon koruma parçaları, 16 inç Titanyum Gri Alaşım Jantları, “Trekking” yazılı siyah yan kapı çıtası ve Piano Black yan aynaları ile diğer Doblo’lardan ayrılıyor.

İç Tasarım
Doblo Trekking’in iç mekanındaki şık tasarımsal detaylar da öne çıkıyor.  Araçtaki yeni gri renkli dashboard, gri vites çerçevesi, siyah PVC ön ve arka kapı panelleri, gri renkli kapı iç açma kolları, turuncu dikişli siyah kumaş koltukları, bununla uyumlu vites ve el freni körüğündeki turuncu dikişler, koltukların üzerindeki “Trekking” yazısı versiyonu daha da şık ve özel kılıyor.

Performans
120 HP gücündeki 1.6 litrelik Multijet motor seçeneği ile satışa sunulan Fiat Doblo Trekking modelini ilk fırsatta size en yakın Fiat bayisine giderek aracı incelemenizde hatta test sürüşüne çıkmanızda fayda görüyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here