Coşkunlar Toplu Taşıma A.Ş, Araç Parkına 6 Adet Mercedes-Benz Conecto Solo Dizel Otobüs Ekledi

0
16
Mercedes-Benz Conecto Solo Dizel Otobüs

Coşkunlar Toplu Taşıma A.Ş., Mercedes-Benz yıldızına yatırım yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda İETT’ye bağlı Özel Halk Otobüsü olarak kullanılmak üzere, 6 adet Mercedes-Benz Conecto Solo Dizel otobüs, Mercedes-Benz Türk yöneticileri tarafından Coşkunlar Toplu Taşıma A.Ş.’ye teslim edildi.

Mercedes-Benz Türk, Daimler Buses’ın dünyadaki en büyük otobüs üssü olan Hoşdere Otobüs Fabrikası’nda ürettiği son teknolojiye sahip modern ve güvenli otobüsleriyle şehir içi toplu ulaşımda kaliteyi artırmaya devam ediyor. Bu kapsamda Mercedes-Benz Türk tarafından, Coşkunlar Toplu Taşıma A.Ş.’ye  6 adet Mercedes-Benz Conecto Solo Dizel otobüs teslim edildi. 

Mercedes-Benz Türk Genel Müdürlüğü Otobüs Teslimat Holü’nde düzenlenen törene Coşkunlar Toplu Taşıma A.Ş. Genel Müdürü Kani Coşkun, Yeni İstanbul Halk Otobüsleri A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Beşir, Elit Kooperatif Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Dindar, Mercedes-Benz Türk Şehir İçi Otobüs ve Kamu Satış Grup Müdürü Orhan Çavuş, Mercedes-Benz Türk Otobüs Satış Sonrası Teknik Operasyonlar Grup Müdürü Selim Eyüboğlu ve Mercedes-Benz Türk Satış Sonrası Hizmetler Otobüs Pazarlama Grup Müdürü Kıvanç Aydilek katıldı.  

Törende  konuşma yapan Coşkunlar Toplu Taşıma A.Ş. Genel Müdürü Kani Coşkun; “Bu önemli teslimatla beraber filomuzun tamamını Mercedes-Benz kalitesiyle donatmanın gururunu yaşıyoruz. Şirket olarak her zaman yolcularımıza ve kaptanlarımıza güvenli ve konforlu bir seyahat deneyimi sunmayı amaçlıyoruz. Bu nedenle 2017 yılından bu yana Mercedes-Benz Türk teknolojisine, performansına, kalitesine ve güvenilirliğine yatırım yapıyoruz. Filomuza kattığımız 2024 model Mercedes-Benz Conecto Solo Dizel otobüsler ile güncel araç parkımızı modern bir görünüme kavuşturduk. İş birliğimizin karşılıklı güven içinde uzun yıllar devam edeceğine inanıyoruz” dedi.

Mercedes-Benz Türk Şehir İçi Otobüs ve Kamu Satış Grup Müdürü Orhan Çavuş da yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Mercedes-Benz Türk olarak son teknolojiyi, çağının ötesinde bir tasarım anlayışını ve yeni nesil güvenli, konforlu sürüş sistemlerini bir araya getirerek sektöre yön veriyoruz. Bugünkü teslimatımızla birlikte, 2024 yılı içinde İstanbul Özel Halk Otobüsü filosuna 25 adet Mercedes-Benz Conecto otobüs kazandırmış olduk. İETT bünyesinde çalışan İstanbul Özel Halk Otobüsü filosunun 5 yaştan küçük 12 metre araç parkına baktığımızda; 2024 Şubat sonu itibariyle toplamda 297 adet araç bulunduğunu görüyoruz. Bu parkın içinde 78 adet ile Mercedes-Benz Conecto otobüslerimiz birinci sırada yer alıyor. Özel Halk Otobüsü firmalarının Mercedes-Benz Conecto otobüslerimize ilgisinden memnuniyet duyuyoruz. Bu kapsamda, Coşkunlar Toplu Taşıma A.Ş ile 2017’den bu yana sürdürdüğümüz iş birliğimizin güçlenerek devam etmesini diliyor, teslim ettiğimiz yeni Mercedes-Benz Conecto Solo Dizel otobüslerimizin hayırlı olmasını temenni ediyoruz.”


mouse ile üzerine gelince

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here