Türkiye’nin önde gelen filoları yine “Goodyear” dedi

0
22

Dünyanın lider lastik üreticilerinden Goodyear, 2 önemli filo anlaşmasına daha imza attı. Bayburt Grup ve Ziver Holding’in filoları bundan böyle yola Goodyear lastikleri ile çıkacak.

Goodyear’ın anlaşma imzaladığı, mevcut iş hacmi ve makina parkı ile Türkiye genelinde ilk 5’te yer alan en büyük filolardan olan Bayburt Grup’un grup şirketleri ve ortaklarıyla yıllık alımları yaklaşık 6.000 adeti buluyor. Goodyear imzalanan iş birliği doğrultusunda 2021 yılı ilk yarısı itibarıyla Bayburt Grup’un tek lastik tedarikçisi oldu. 

Goodyear’ın anlaşma imzaladığı bir diğer firma olan Ziver Holding ise, Ziver İnşaat Maden ve Karayolları haricinde, havacılıktan turizme, gıda sektöründen sigortaya dek birçok sektörde faaliyet gösteriyor. Artan iş hacmi doğrultusunda filosunu büyüten Ziver Holding de Goodyear’dan ilk siparişlerini Mart ayında alarak, hızlı tedarik ve satış sonrası hizmetlerinden duydukları memnuniyeti paylaştı. Goodyear halihazırda Ziver Holding filosunun tek lastik tedarikçisi olarak çalışmalarını sürdürüyor. Kendi araç sayısı 300’ün üzerinde olan Ziver Holding’in, grup şirketleriyle birlikte araç sayısı 2500’e yaklaşıyor.

Bayburt Grup ve Ziver Holding’in gibi alanında güçlü ve iş hacmi büyük filolar tarafından tercih edilmekten dolayı büyük gurur ve mutluluk duyduklarını ifade eden Goodyear Lastikleri T.A.Ş Ticari Lastikler Direktörü Temel Doğanay, “Goodyear’ın Bayburt Grup ve Ziver Holding ile ayrı ayrı imzaladığı iş birliği anlaşmaları bizim için çok önemli, Bu iki önemli başlangıcın uzun yıllar sürecek iş birliğine dönüşeceğine ve her iki firmayla aramızdaki bu sinerjinin çalışmalarımıza daha büyük verimlilik olarak yansıyacağına inancımız tam. Sektörün mihenk taşlarından biri olan Goodyear, kilometre başı düşük maliyet ve düşük yakıt tüketimi sağlayan lastikleriyle markalara filolarında büyük avantaj sunmaya devam edecek” diye konuştu.


mouse ile üzerine gelince

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here