Sendeo, Sektörel Basınla İftarda Bir Araya Geldi

0
4

Dağıtım ve teslimat sektörünün yenilikçi markası Sendeo, Ramazan ayı nedeniyle kargo, lojistik sektöründeki önde gelen basın emekçileri ile Atatürk Kültür Merkezi’nde bulunan Divan Brasserie Fuaye’de verdiği iftar yemeğinde bir araya geldi. Organizasyona ev sahipliği yapan Sendeo Ticari Faaliyetler Direktörü Esin Çınar, “Birlik ve beraberlik ruhunu derinden yaşadığımız bu günlerde sektörümüzün basın emekçileri ile bir arada olmak, dayanışmamızı devam ettirmek bizleri sevindiriyor.” dedi.

Dağıtım ve teslimat sektörünün yenilikçi markası Sendeo, kargo ve lojistik sektörünün önde gelen basın çalışanları ile iftar yemeğinde buluştu.  Atatürk Kültür Merkezi’nde bulunan Divan Brasserie Fuaye’de Sendeo Ticari Faaliyetler Direktörü Esin Çınar’ın ev sahipliğinde gerçekleşen iftar yemeğine yoğun bir katılım sağlandı.

Sendeo’nun artık rüştünü ispat eden ve büyüme yolculuğunu sürdüren bir marka olduğunu söyleyen Çınar, “2021 Eylül’de Sendeo ile çıktığımız yolculuğumuz bugün sizlerin de katkıları ile 81 ile ulaştı. Bugün geldiğimiz noktada, 81 ilde 11 transfer, 22 dağıtım merkezimiz var ve 1.600’ün üzerinde Sendeo Teslimat Noktamız ile de hizmet vermeye devam ediyoruz. Büyümeye devam ettiğimiz bu yolda sektörümüzün basın mensuplarıyla ile bir arada olmak bizleri çok sevindiriyor” dedi.  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here