PACCAR Parts, Yeni Parça Dağıtım Merkezi’nin inşasını duyurdu

0
10

PACCAR Parts, Almanya’nın Bayern eyaletinin Massbach şehrinde son teknoloji ürünü yeni bir Parça Dağıtım Merkezi’nin (PDC) inşaatına başladı. 85 milyon Euro’luk bir yatırımın başlangıcını işaret eden resmi bir temel atma töreni düzenlendi. PACCAR Parts Europe Genel Müdürü Dick Leek, “Yeni PDC; Almanya’daki, İsviçre’deki ve Fransa’nın doğu kesimindeki DAF bayileri ve müşterileri için sektör lideri parça tedarikimizi daha da güçlendirmede önemli bir rol oynuyor,” diyor.

Binada güneş enerjisi kullanılacağı ve “yeşil çatı” konseptleri uygulanacağı için PACCAR’ın çevre konusundaki lider konumu daha pekişecektir. Çevre dostu ısı pompalarının yıl boyunca bina sıcaklığını koruması planlanmaktadır. Sahaya elektrikli kamyon şarj tesisleri kurulacak ve malzeme taşıma ekipmanı filosunun tamamı elektrikli olacak, bu da sahada sıfır gaz emisyonu ve sessiz çalışma sağlayacaktır.

DAF Başkanı ve PACCAR Başkan Yardımcısı Harald Seidel, “Yeni ve son teknoloji PACCAR Parts Dağıtım Merkezi’ne yapılan bu yatırım, DAF’ın Avrupa’nın en büyük kamyon pazarı olan Almanya’daki pazar konumunu daha da güçlendirmesini destekleyecek” dedi.  “DAF, Alman ağır hizmet tipi kamyon segmentinde lider ithalat markasıdır ve piyasaya sürdüğümüz olağanüstü yeni nesil ürünlerle daha da büyümeyi planlıyoruz. Uzun mesafe ve ağır yük taşımacılığı için yeni nesil XF, XG ve XG+, ‘2022 Yılının Uluslararası Kamyonu’ ödülünü aldı ve dağıtım ve mesleki uygulamalara yönelik yeni DAF XD, 2023 yılında bu prestijli ödülün sahibi oldu.”

PACCAR Parça Genel Müdürü ve PACCAR Başkan Yardımcısı Laura Bloch, “Massbach PDC’nin stratejik konumu, bayi erişimimizi genişletiyor ve satış sonrası parça dağıtımında birinci sınıf hizmet taahhüdümüzü pekiştiriyor” dedi. “Müşterilerimize en yüksek ürün bulunabilirliğini, en iyi müşteri deneyimini ve sektörde benzersiz bir değer sunma konusundaki temel değerlerimizi sürdürmekten gurur duyuyoruz.”


mouse ile üzerine gelince

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here