Otokar’dan Bursa’ya 21 Adet Atlas Kamyon

0
11

Ticari araç sektörünün öncü şirketi Otokar, hafif kamyon segmentinin iddialı aracı Atlas ile ticaretin konforunu yükseltmeye devam ediyor. Tasarımı, sürüş güvenliği, konforu ve düşük işletme giderleriyle hafif kamyon segmentine Atlas ile yeni bir soluk getiren Otokar, yeni teslimatlarını Bursa’ya gerçekleştirdi. Otokar, arka arkaya Gentek Lojistik ve Ortem Temizlik’e toplamda 21 adet Atlas teslim etti. 

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, eylül ayı teslimatlarına hızlı başladı. Her hizmete uyarlanabilir esnek yapısıyla son 10 yılda farklı iş kollarında işletmelerin öncelikli tercihi olan Atlas kamyonu ile kullanıcılarının yükünü hafifleten Otokar’ın yeni teslimat adresi Bursa oldu. Konforu ve sürüş güvenliğinin yanı sıra güçlü ekonomik motoru ile her daim kazandıran Otokar Atlas için art arda Bursa’da iki teslimat birden gerçekleştirildi. 

Yerel yönetimlere kentsel katı atık yönetimi, çevre temizliği ile park ve bahçelerin bakımı, temizlik araçları kiralama, altyapı ve çevre düzenleme konularında 2015 yılından bu yana hizmet veren Gentek Lojistik ile Orakçı Şirketler Grubu çatısı altında 40 yılı aşkın süredir yerel yönetimlerin katı atık, çevre ile temizlik ve bahçe giydirme alanında hizmet veren Ortem Temizlik Otokar Atlas’ı tercih etti. Gentek Lojistik filosunu 15 adet Otokar Atlas, Ortem Temizlik ise 6 adetle güçlendirdi. 

Otokar Bayii Erdeğer Motorlu Araçların arka arkaya düzenlediği teslimat törenlerine Gentek Lojistik Genel Müdürü Erkan Yeşiltepe, Ortem Temizlik Satın Alma Müdürü İbrahim Kocaağa, Otokar Ticari Araçlar Direktorü Murat Tokatlı, Otokar Kamyon Satış Birim Yöneticisi Ümit Şangüder, Otokar Kamyon Bölge Satış Yöneticisi Çağdaş Şengül, Erdeğer Motorlu Araçlar Genel Müdürü Tunç Ertaş, Erdeğer Motorlu Araçlar Satış Müdürü Korkut Karakaya ve Erdeğer Motorlu Araçlar Kamu ve Özel Satışlar Yöneticisi Emre Ön katıldı.

TİCARETİN KONFORUNU YÜKSELTİYOR
En zorlu yol şartlarında en ağır yükleri kolayca taşımak üzere geliştirilen Atlas, güçlü ve keskin çizgilere sahip kupasıyla ön plana çıkıyor. Yüksek taşıma kapasitesine sahip olan 8,5 tonluk Atlas, yakıt ekonomisiyle de fark yaratıyor. Düşük yakıt tüketimi ve bakım giderleri, uygun yedek parça maliyeti ile kullanıcısının ekonomisine her daim katkı sağlayan Otokar Atlas’ta EP (Ekonomi-Performans) tuşu ile her türlü yol koşuluna ve yüke uygun sürüş modu tek tuşla yönetilebiliyor. ACC (Adaptif Seyir Kontrol Düzeni), klima, gelişmiş aydınlatma sistemi, güçlendirilmiş yan kapılar ve park sensörü gibi özelliklerle hafif kamyon segmentine yeni bir soluk getiren Otokar Atlas; tam havalı fren sistemi, EBS, egzoz freni, LDWS, AEBS ve ESC özelliklerini de üzerinde barındırıyor.


mouse ile üzerine gelince

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here