MNG Kargo’dan 29 Ekim’e özel reklam filmi; Dört Bir Yanımız Cumhuriyet!

0
11

Türkiye’nin lider kargo şirketlerinden MNG Kargo, Cumhuriyetin 100. yılını yeni reklam filmiyle kutluyor. Bir kargo dağıtım personelinin 100. Yıl Mahallesi’ne ulaşmak için çıktığı yolculuk aynı zamanda tarihe de yolculuk olurken, filmde Cumhuriyetin kuruluşunun yapı taşlarına da atıfta bulunuluyor.

MNG Kargo, 29 Ekim’e özel olarak hazırladığı reklam filmiyle Cumhuriyet’in 100. yıl coşkusuna ortak oluyor. MNG Kargo dağıtım personelinin bir gününü ele alan filmde, paket dağıtımları Cumhuriyet temalı adreslere gerçekleştiriliyor. Filmde “Tam 100 yıldır dört bir yanımız Cumhuriyet” mesajıyla ülkemizin bir asırlık tarihine de vurgu yapılıyor.

Bir MNG Kargo şubesinde başlayan hikâye, dağıtım personeli Mustafa’nın Ulus Caddesi, Bandırma vapuru, İstiklâl Caddesi ve Yüzüncü Yıl Mahallesi gibi Cumhuriyet mücadelesine işaret eden rotalardan geçmesiyle ilerliyor. Kurtuluş Savaşı zaferinden sonra başlayan eğitim seferberliğine de dikkat çekilen reklam filminde, ziyaret edilen lokasyonlardan biri Kurtuluş İlkokulu olurken, son durak olarak 100. Yıl Mahallesi’ndeki Cumhuriyet Apartmanı’na giriş yapılıyor. Kargo paketinden çıkan Mustafa Kemal Atatürk’ün imzasının yer aldığı saatin ekrana gelmesiyle devam eden film, “Bizlere açtığın yolda, ülkemizin ve dünyanın her köşesine ulaşıyor, asırlık Cumhuriyetimizi nice yüzyıllara gururla taşıyoruz.” söylemiyle son buluyor.


mouse ile üzerine gelince

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here