Gaziantep TSO’ya lojistikçi Başkan

0
22
Eyup Bartik Eyup Lojistik

Gaziantep Ticaret Odası ( GTO ) da dün yapılan seçimde ilginç gelişmeler yaşandı. İki grubun yarıştığı seçimde başkanlığı bir oy farkla Eyüp…

Gaziantep Ticaret Odası ( GTO ) da dün yapılan seçimde ilginç gelişmeler yaşandı. İki grubun yarıştığı seçimde başkanlığı bir oy farkla Eyüp Bartık kazanırken , meclis başkanlığı ise 50 -41 oyla Ali Yener oldu.

Meslek Komite ve Meclis Üyeliği seçimleri ile başlayan Gaziantep Ticaret Odası (GTO) seçimleri bugün yapılan meclis başkanlık divanı, yönetim kurulu başkanı, yönetim kurulu üyeleri, TOBB delegeleri ve disiplin kurulu üyeleri seçimi ile sonuçlandı. Seçimlerde, GTO Yönetim Kurulu Eyüp Bartık ve Meclis Başkanı Ali Yener olarak belirlendi.

İki liste halinde gidilen seçimlerde Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık, 91 meclis üyesinin 46’sının oyunu alarak yeniden başkan seçildi. Yönetim Kurulu Üyeleri Bilal Kara, Mehmet Rıdvan Köksüzer, Ali Bayram Sarıca, Salih Eruslu, Ömer Kadayıfçı, Reis Reisoğlu, Mehmet Işık, Ali Değer, Uğur Acıoğlu ve Mustafa Bozgeyik şeklinde oluştu.

GTO Meclis Başkanlığına ise karşı listeden seçimlere katılan Ali Yener meclis üyelerinin 50’sinin oyunu alarak seçildi. Meclis Başkan Yardımcıları ise Settar Konukoğlu ve Mehmet Törer, Katip Üyeliğe Cafer Dumrul seçildi.

Cengiz Uygun’un listesinin kazandığı TOBB Delegeleri ise şu isimlerden oluştu:

Eyüp Bartık (Tabii Delege), Ali Yener, Zeki Yağcı, Osman Asiltürk, Sadık Koçak, Müslüm Yıldırım, Ahmet Tabur, Adnan Atay, Hüseyin Gezinmez, Eşref Savaş, Cengiz Özdemir, Ali Osman Canseven, Ramiz Uncuoğlu, Mustafa Özeren, Mehmet Bülent Evyapan, Mehmet Tabur, Ömer Faruk Altıntuğ, Mahmut Metin Yıldız, Kemal Sertkaya, Cuma Çoban, Yılmaz Duman, Ayhan Aybar Çeliksöz, Mustafa Aydınçelebi, Ömer Işık.

Disiplin Kurulu Üyelerinin de belirlendiği seçimde üyeliklere Eyüp Bartık’ın listesindeki şu isimler seçildi: Nurettin Özkaya, Ali Çelebi, Hamit Deveci, Mustafa Yücel, Mustafa Tahir Özkara, Veysel Memiş.

ticarigazetesi olarak Eyüp Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık’ı tebrik ediyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz.


mouse ile üzerine gelince

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here