Eyüp Lojistik’e 150 Axor çekici

0
33
Mercedes-Benz Türk, Eyüp Lojistik’e 150 Axor 1840 çekici teslim etti. Türkiye’nin en önemli lojistik firmalarından biri olan Eyüp Lojistik,

Mercedes-Benz Türk, Eyüp Lojistik’e 150 Axor 1840 çekici teslim etti.

Mercedes-Benz Türk, Eyüp Lojistik’e 150 Axor 1840 çekici teslim etti. Türkiye’nin en önemli lojistik firmalarından biri olan Eyüp Lojistik, yeni teslim aldığı150 adet Mercedes-Benz Axor 1840 çekici ile araç parkındaki Mercedes-Benz marka kamyon sayısını 383’e yükseltti.

Mercedes-Benz Türk Kamyon Pazarlama ve Satış Müdürü Bahadır Özbayır, törende yaptığı konuşmada “Mercedes-Benz Türk, araç satışlarında ikinci el araç alım satımı, servis, finansman ve sigorta hizmetleri de sunmaktadır. Eyüp Lojistik’in filo alımına da TruckStore, servis, finansman ve sigorta hizmetleri dahil edilmiş ve paket anlaşma yapılmıştır. Bu paket anlaşma sayesinde müşterimiz araçları kullandığı süre boyunca oluşacak işletme maliyetlerini net bir şekilde hesaplayabilecek ve tüm bu hizmetleri tek bir çatı altında almanın getirdiği sinerjiden faydalanabilecektir. Bu yeni anlaşma kapsamında yapılan takas işlemlerinde her iki firmanın da kendi sektörlerindeki uzmanlıklarının ve üstün performanslarının katkısı oldu. Eyüp Lojistik ile sürdürdüğümüz işbirliğinden dolayı çok mutluyuz ve yeni araçların Eyüp Lojistik’e bol kazançlar getirmesini temenni ediyoruz” şeklinde konuştu.

Mercedes-Benz Türk Bayii Gelecek Otomotiv Diyarbakır Yönetim Kurulu Başkanı Hekim Toloğ ise tören sırasında yaptığı konuşmada, “Gelecek Otomotiv olarak bu dev anlaşmanın gerçekleşmesine katkımız olduğu için gurur duyuyoruz ve bu araçların Eyüp Lojistik’in iş hacminin büyümesine destek olmasını diliyoruz” dedi.

Eyüp Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık ise konuşmasında, Eyüp Lojistik olarak sektördeki faaliyetlerini sürdürürken Mercedes-Benz’in yeni çekicileri sayesinde lojistik alanında daha da güçleneceklerine inandığını, hem Mercedes-Benz kamyonlara hem de Mercedes-Benz Türk’e olan güvenlerinin bu satış anlaşmasında etkili olduğunu dile getirdi. Bartık aynı zamanda Gelecek Otomotiv Diyarbakır Bayii çalışanlarına satış sürecinde sağladıkları kolaylık ve müşteri odaklı yaklaşımlarından dolayı teşekkürlerini iletti ve Mercedes-Benz Axor araçların sağladığı yüksek hacimli taşıma kapasitesi, düşük yakıt sarfiyatı ile Türkiye ve Avrupa karayolu taşımacılık faaliyetlerinde daha rekabetçi daha çevreci bir şirket olacaklarını sözlerine ekledi.

İstanbul Çırağan Sarayı’nda düzenlenen teslimat törenine Eyüp Lojistik’ten Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık ve Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Karahan katılırken, Mercedes-Benz Türk A.Ş.’den Kamyon Pazarlama ve Satış Müdürü Bahadır Özbayır, Kamyon Filo Satış Müdürü Alper Kurt, Mercedes-Benz Türk Truckstore Kamyon Satış Müdürü Tolga Bilgisu, Gelecek Otomotiv Diyarbakır Yönetim Kurulu Başkanı Hekim Toloğ ve Gelecek Otomotiv Genel Müdürü Aziz Batgi katıldılar.


mouse ile üzerine gelince

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here