DAF Trucks, Teknisyenlerini ve Servis Ekiplerini Onurlandırıyor

0
9

Birinci sınıf bir kamyon, birinci sınıf servisi hak eder. Bu nedenle DAF Trucks, teknisyenlerini ve servis ekiplerini, kendilerini en iyi şekilde sunmaları için motive ediyor. “Yılın En İyi Teknisyeni” ve onu takip eden “Yılın En İyi Servis Ekibi” yarışması ile DAF, Avrupa’daki en iyi DAF atölye ekiplerini aramaya başlıyor.

Ulusal Yılın En İyi Teknisyeni yarışmasının önümüzdeki aylarda 18 ülkede gerçekleşmesi planlanıyor. Avrupa’daki tüm DAF bayilerinden teknisyenler ve servis noktaları yarışmaya katılabilirler. Ulusal yarışmanın kazananları, Şubat 2024’te gerçekleşecek olan uluslararası finalde, kendi atölyelerindeki Servis Danışmanıyla birlikte “Yılın En İyi Avrupa Servis Ekibi” olmak için rekabet edecekler.

Yılın En İyi DAF Teknisyeni
DAF Bayi Atölyesi Hizmetleri Direktörü Albert Florijn, şu açıklamalarda bulundu: “Profesyonel atölye teknisyenlerinin önemini vurgulamak üzere DAF, her iki yılda bir Yılın En İyi Teknisyeni yarışmasını düzenlemektedir. DAF kamyonları, en yeni ultra temiz tahrik hattı teknolojilerini ve sektör lideri dijital özellikleri, pazarın en iyi ve en verimli araçlarında birleştiren yüksek teknolojili araçlardır. Teknisyenlerin, bu muhteşem kamyonlar üzerinde çalışabilmek için kapsamlı ve derin teknik bilgilere ihtiyaçları vardır.”

“Teknisyen, Servis Danışmanı ile yakın bir şekilde çalışır. Her ikisi de müşteriyle iletişim kurmaktan sorumludur. Araç giriş prosedürü son derece önemlidir. Açık ve samimi iletişim, genellikle göz ardı edilen bir beceridir ancak DAF olarak bu konu bizim için çok değerlidir. Bu, en küçük ayrıntısına kadar mükemmel hizmet ve kalite sunmakla ilgilidir.”

“Ulusal Yılın En İyi Teknisyeni” yarışmaları, bu yılın geri kalanında Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde düzenlenecektir. “Yılın En İyi Servis Ekibi” yarışması Şubat 2024’te Eindhoven’daki DAF genel merkezinde düzenlenecektir.


mouse ile üzerine gelince

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here